Dane administratora danych:

Nakładki na Schody

ul. Wojska Polskiego 8/4

59-225 Chojnów

NIP 6941005837

tel: +48 536 500 353 lub +48 600 471 890 

kontakt w sprawie danych osobowych: nakladkinaschody@gmail.com

Na jakie cele zbieramy i przetwarzamy dane osobowe?

Kontakt z nami

Jeśli kontaktujesz się z nami mailowo, telefonicznie lub za pomocą social mediów, przetwarzamy Twoje dane do celów zainicjowanej przez Ciebie korespondencji.

Podstawą przetwarzania danych jest w tym przypadku Twoja zgoda wynikająca z zainicjowania kontaktu, a po zakończeniu kontaktu jest nią usprawiedliwiony cel – archiwizacja korespondencji na potrzeby wykazania jej przebiegu w przyszłości. Twoje dane przetwarzamy przez czas trwania korespondencji oraz do czasu przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Nawiązanie przez nas kontaktu z Tobą do celów współpracy

Zdarza się tak, że to my inicjujemy pierwszy kontakt z Tobą (mailowy lub telefoniczny), jeżeli uważamy, że możemy nawiązać owocną współpracę.

Wówczas najczęściej:

  • Twoje dane pozyskaliśmy z sekretariatu Twojej firmy lub z ogólnodostępnych źródeł w internecie (LinkedIn, KRS, CEiDG, strona www Twojej firmy itp.) albo
  • Twoje dane podał nam nasz pracownik lub współpracownik, zapewniając nas, że jesteś zainteresowany kontaktem z nami albo
  • sam podałeś nam Twoje dane kontaktowe, np. wręczając nam wizytówkę lub podczas prowadzenia korespondencji w kanałach takich jak LinkedIn, Facebook Messenger itp.

Podstawą przetwarzania przez nas Twoich danych jest nasz prawnie uzasadniony interes (jeśli Twoje dane są publicznie dostępne w internecie) albo Twoja zgoda. Zgodę tę możesz w każdej chwili odwołać. Zawsze możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych.

Twoje dane przetwarzamy przez czas trwania korespondencji (jeśli nasza współpraca się nie ułoży, niezwłocznie usuniemy Twoje dane), przez czas trwania współpracy oraz do czasu przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Cele marketingowe

Dane naszych klientów oraz osób odwiedzających nasze strony internetowe możemy przetwarzać na cele analityczne i marketingowe na podstawie tzw. prawnie uzasadnionego interesu. Chodzi tu o różnego rodzaju analizy marketingowe i korzystanie z zewnętrznych usług reklamowych. Czynimy to do czasu zgłoszenia przez daną osobę sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych na cele marketingowe. Treści marketingowe poprzez e-mail lub telefon przesyłamy tylko do osób, które wyrażą na to odrębną zgodę (np. zapis na newsletter) – do czasu wycofania takiej zgody.

Dane zbierane podczas korzystania z naszej strony internetowej.

Czy komuś przekazujemy Twoje dane?

Twoich danych nie przekazujemy żadnym nieuprawnionym podmiotom trzecim. Są one przez nas powierzane wyłącznie firmom dostarczającym nam usługi niezbędne do prowadzenia naszej działalności, tj. hostingodawcy naszej strony www i poczty e-mail, firmie dostarczającej nam program do e-mail marketingu, firmom kurierskim, firmie księgowej, właścicielom serwisów społecznościowych (jeśli kontaktujesz się z nami tą drogą) oraz innym firmom dostarczającym nam narzędzia usprawniające nasz kontakt z subskrybentami. Korzystamy czasami z narzędzi dostarczanych przez podmioty z USA. Wówczas może dojść do przekazania Twoich danych poza Unię Europejską. Współpracujemy jednak tylko z podmiotami godnymi zaufania, wpisanymi na tzw. listę Privacy Shield.

Czy podanie danych jest obowiązkowe?

Podanie nam Twoich danych jest nie obowiązkowe, aczkolwiek konieczne do nawiązania z nami kontaktu.

Przysługujące Ci prawa

W każdej chwili masz prawo dostępu do swoich danych i otrzymania ich kopii. Możesz żądać żebyśmy je usunęli, zmienili oraz zmniejszyli zakres, w którym je przetwarzamy.

Zawsze możesz wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych na cele marketingowe, a jeśli wyraziłeś zgodę na przetwarzanie Twoich danych, to zawsze możesz ją odwołać.

Jeśli dane podałeś nam do celów wykonania umowy albo za swoją zgodą, w każdej chwili możesz żądać przeniesienia swoich danych do innego podmiotu, który świadczy podobną usługę.

Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli uważasz, że w jakiś sposób naruszamy Twoje prawa.

Profilowanie

Twoje dane nie są przez nas wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, które mogłyby mieć wpływ na Twoją sytuację prawną lub wywoływać dla Ciebie inne podobnie doniosłe skutki. Używamy natomiast narzędzi do analizowania zachowań użytkowników na naszej stronie w celu profilowania i dostosowania przesyłanych przez nas treści marketingowych, ofert lub informacji do Twoich zainteresowań oraz działalności gospodarczej lub zawodowej.