Szukaj
Close this search box.

O nas

Kilka słów

O nas

Witaj na stronie Nakładki na Schody, lidera w dziedzinie sprzedaży i montażu nakładek na schody z drewna bukowego. Nasza misja to zapewnienie Ci nie tylko produktu w najniższej cenie, ale również wykonanej w bardzo krótkim czasie usługi, która uczyni Twoje schody pięknymi, trwałymi i bezpiecznymi.

NASZE ATUTY

Dlaczego my?

Niskie Ceny

Oferujemy bezkonkurencyjne ceny, dzięki którym piękno i trwałość drewna bukowego są dostępne dla każdego.

Krótki Czas Realizacji

Rozumiemy, jak ważny jest czas, dlatego gwarantujemy szybką realizację zamówień. Nie będziesz musiał długo czekać, aby cieszyć się swoimi nowymi schodami.

Fachowe Wykonanie

Nasza ekipa to doświadczeni specjaliści, którzy dbają o każdy, nawet najmniejszy detal. Twoje zadowolenie to dla nas priorytet.

Podstawowa Usługa

W celu maksymalnego obniżenia kosztów oferujemy usługę montażu nakładek oraz podstopnic bez malowania i listew przypodłogowych

Obszar Działania

Działamy Lokalnie

Dzięki szerokiemu obszarowi działania, jesteśmy w stanie zapewnić szybką i efektywną realizację zamówień, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Nasze ekipy montażowe są mobilne i dobrze przygotowane, aby dostarczyć i zamontować bukowe nakładki na schody w różnych częściach kraju.

 

Nasza firma z siedzibą w zachodnio-południowej części Polski jest dostępna dla klientów z różnych regionów. Obecnie realizujemy montaże na terenie następujących województw: dolnośląskiego, lubuskiego, wielkopolskiego, łódzkiego, świętokrzyskiego, opolskiego, śląskiego, małopolskiego, podkarpackiego, zachodniopomorskiego, pomorskiego i kujawsko-pomorskiego.

Scroll to Top